Loading…

Serwis Samolotów Warszawa

Naprawa Samolotów - Elektryk i Mechanik
Kontakt

Jaką trasą leci samolot – śledzenie lotu samolotuJeśli chcesz wiedzieć jaką trasą leci dany samolot i śledzić jego lot to jest na to rozwiązanie. Śledzenie trasy samolotu najlepiej wykonać za pomocą strony flightradar24 – wszystkie inne serwisy to tylko jej nakładki. Tam wystarczy na mapie zobaczyć jaki obecnie samolot leci nad naszymi głowami lub w pobliżu nas i poczytać o nim dostępne dane po jego zaznaczeniu. Będzie tam nie tylko jego trasa, ale i dane o maszynie oraz jej zdjęcie.

Jest to także przydatne aby sprawdzić kurs samolotów, rozkład lotów oraz trasy. Wszystko znajduje się na wspomnianym serwisie i jest bezpłatne oraz bardzo proste w obsłudze. Od teraz już nie musisz zachodzić w głowę co leci nad Tobą – wystarczy że to sprawdzisz na tej stronie – o ile mają one transmitery ADS-B a już ponad 65% ich posiada i ta liczba stale rośnie.

✔ Artykuł do filmu ➜ https://totemat.pl/jaka-trasa-leci-samolot-sledzenie-lotu/

Pobrane z Youtube Naprawa Samolotów, Przeglądy, naprawy i remonty samolotów, Jedną z naszych najważniejszych usług są naprawy samolotów. Przeprowadzamy remonty oraz przeglądy różnego typu maszyn. Zapraszamy do naszego serwisu samolotów w Warszawie. SAMOLOT CESSNA

Samolot: Cessna 150, 152, F152 172,F172
Silniki: Lycoming O-235, O-290, O-360, O-360, O-320, Continental O-200, O-300,
Śmigło: Mc Cauley; Sensenich; Hartzel

SAMOLOT PIPER ARROW PA-28

PIPER ARROW PA-28R,RT – 201; – 201T PIPER CHEROKEE PA-28 -140; -150; -160;-180:-235 PA-28R -180/200
Silniki: Lycoming O-320, O-360,IO-360 Continental TSIO-360
Śmigło: Mc Cauley, Sensenich, Hartzell

SAMOLOT MEWA M-20

Samolot: M-20 „MEWA” Silniki: Franklin PZL-F6-350L/R: Continental L/TSIO-360 Śmigła: Hartzell, Mc Cauley

SAMOLOT PIPER SENECA PA-34

Piper Seneca PA-34-200: -200T
Silniki: Continental L/TSIO-360; Lycoming IO- 360, LIO-360
Śmigła: Hartzell, Mc Cauley

SAMOLOT Pa-38 112 Tomahawk

Samoloty: PA-38 112 Tomahawk
Silniki: Lycoming O-235
Śmigła: Sensenich

Zespół Techniczny Naprawa Samolotu.pl jest w pełnej gotowości i dyspozycyjności aby wykonać planowe jak i nieplanowe przeglądy oraz naprawy, remonty i obsługę statków powietrznych w tym śmigłowców i samolotów pasażerskich.

Wykwalifikowana karda gwarantuje wykonanie usług w sposób sprawny i profesjonalny zachowując wymagania i standardy w serwisie samolotów w Warszawie.

Posiadamy w tym zakresie doświadczenie i fachową wiedzę. Świadczymy usługi w zakresie obsługi statków powietrznych, polegające na wykonywaniu modyfikacji, remontów i napraw samolotów i ich komponentów pod certyfikatem PART-145. Doświadczenie związane z remontami i naprawami statków powietrznych pozwoliło nam wyspecjalizować się w świadczeniu szerokiej gamy usług związanych z kompleksowym:

montażem samolotów i śmigłowców z zestawów KIT.
Podejmujemy się poważnych i wymagających serwisów, remontów oraz montaży samolotów dla właścicieli prywatnych i instytucji zarówno z kraju jak i zagranicy. Prowadzimy również doradztwo techniczne oraz udzielamy wsparcia.

JAK O TOBIE?
Od 2020 nasza firma aktywnie działa na rynku polskim. Duże zainteresowanie naszymi towarami w dużej mierze wpłynęło na tempo rozwoju naszej działalności nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej.

Co robimy:

Kompletna i żmudna konserwacja i naprawa zabytkowych samolotów
kompleksowa naprawa układów napędowych samochodów klasycznych
Remonty samolotów Fieseler FI 156 Storch
Produkowane są tutaj komponenty do samolotów i części do silników.
Komponenty samolotów dostępne do zakupu
Badania nieniszczące NDT PART-145 to firma serwisowa specjalizująca się w produkcji podzespołów lotniczych i części silników.

19 thoughts on “Jaką trasą leci samolot – śledzenie lotu samolotu

  1. Panie kolego , wytłumacz lepiej dlaczego nie ma na tym radarze samolotów które rozpylają chemtrails , czyli smugi chemiczne . Samolot jest nad głową a na radarze nie ma , są małe samoloty też a te co stosują geoinżynierie nie pokazuje radar. Ciekawe nie , może jakieś sugestie gdzie na jakim radarze szukać tych samolotów skoro są w powietrzu.

  2. Dodam od siebie że nieraz jak widać samolot na niebie jaki wydaje się że leci niedaleko nas to może być on zupełnie nad innym miastem – jego wysokość to czasami 11 kilometrów a przesunięcia boczne są jeszcze większe w poglądzie. Tylko to co centralnie widać nad nami lub do kilku stopni faktycznie leci niedaleko nas.

  3. "Samoloty z opryskami na ludziach – kontrola umysłu" genialny tekst. Fajnie jak byś dawał czasami te teksty jakie wycinasz a jakie nieraz słyszałem za kulisami – aftersceny by były dobre na przykład te z lotami kosmicznych statków porywających krowy pijanych rolników. Szkoda że nieraz nie ma tych rozbrajających tekstów jakie też były nagrywane.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!