Loading…

Serwis Samolotów Warszawa

Naprawa Samolotów - Elektryk i Mechanik
Kontakt

Samolot nagle ląduje na polu…. co się stało ?, próba STARTU i co na to WIATRAKOWIEC ?Byłem świadkiem awaryjnego lądowania samolotu .
Udało się znaleźć źródło usterki .
Naprawa
Moje przemyślenia na temat pewnego braku technicznego.
Próba wystartowania samolotu .
Jak to ma się wszystko do prostych wiropłatów jakimi są WIATRAKOWCE ?
Linki do kawałka fragmentu który musiałem wyciąć bo YT mi się zbuntował a szkoda bo fajny cytat był
https://www.youtube.com/watch?v=9kxu543VwlA&ab_channel=ShawnAdams

zapraszam
#awaryjnelądowanie #awariasamolotu #przygodnelądowanie

Pobrane z Youtube Entuzjaści lotnictwa budzą wiele emocji, myśląc o MD-11. Te samoloty nie są już używane do transportu pasażerów i są coraz rzadszą obserwacją wśród przewoźników towarowych. Obsługa pasażerów tymi samolotami została już zakończona. Konstrukcja z końca lat 80. nie jest szczególnie wydajna i stawia duże wymagania pilotowi. Samolot jest łatwo rozpoznawalny dzięki charakterystycznemu silnikowi zamontowanemu na stateczniku poziomym i wielu osobom wydaje się, że wygląda uroczo. Jednak obecność tego silnika sprawia, że ​​samolot jest znacznie trudniejszy w obsłudze. Spotterzy, którzy śledzą starty tego samolotu z pasa 29, są świadomi, że eksplozja tego silnika może przewrócić rowery zaparkowane w osi pasa przy ul. Wiraowej.

Z drugiej strony MD-11 budzi uczucia, które nie są wyłącznie przychylne i nie ograniczają się wyłącznie do entuzjastów lotnictwa. Ponieważ jest to najgłośniejszy regularny gość lotniska, wielu mieszkańców okolic lotniska WAW zna dźwięk tego konkretnego odrzutowca, nawet jeśli nie są szczególnie zainteresowani lotnictwem.

Według nieoficjalnych informacji MD-11 w barwach UPS, lecący do Warszawy, ma zostać w najbliższym czasie wycofany z eksploatacji. Z drugiej strony, oficjalna data nie jest jeszcze ustalona. Mamy przyjemność podzielić się z Wami zdjęciami i filmami zza kulis eksploatacji samolotu MD-11 na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Do pobrania z serwisu YouTube Konserwacja samolotów, w tym przeglądy, naprawy i przeglądy samolotów Konserwacja i naprawa samolotów to jedne z naszych najważniejszych usług. Świadczymy usługi konserwacji i rozwiązywania problemów dla szerokiej gamy typów urządzeń. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu lotniczego w Warszawie. SAMOLOT CESSNY

Modele Cessny obejmowały: 150, 152, F152, 172 i F172
Silniki: Lycoming O-235, O-290, O-360, O-360, O-320, Continental O-200, O-300,
Śmigło: Mc Cauley; sensenich; Hartzel

SAMOLOT PIPER ARROW PA-28

PIPER ARROW PA-28R,RT-201; – 201T PIPER CHEROKEE PA-28-140; -150; -160;-180:-235 PA-28R -180/200 PIPER CHEROKEE PA-28 -140; -150; -160;-180:-235 PIPER STRZAŁKA PA-28R -180/200
Lycoming O-320, O-360 i IO-360 oraz Continental TSIO-360 to jednostki napędowe samolotu.
Śmigło: Mc Cauley, Sensenich, Hartzell SAMOLOT M-20 MEWA

MEWA-20 to oznaczenie samolotu. Silniki pojazdów to Franklin PZL-F6-350 i Continental L/TSIO-360. Śmigła: Hartzell, Mc Cauley

SAMOLOT PIPER SENECA PA-34

Piper Seneca PA-34-200: -200T
Silnikami były Lycoming IO-360 i LIO-360, a także Continental L/TSIO-360.
Śmigła: Hartzell, Mc Cauley

SAMOLOT Pa-38 112 Tomahawk

Obiekt na niebie: PA-38 112 Tomahawk
Lycoming O-235 jako elektrownie
Śmigła: Sensenich

Zespół Techniczny Serwisu Aircraft.pl jest zawsze w pełni przygotowany i łatwo dostępny do przeprowadzania planowych i nieplanowanych przeglądów, a także napraw, przeglądów i obsługi technicznej statków powietrznych, takich jak samoloty pasażerskie i śmigłowce.

Wykwalifikowana do wykonywania swojej pracy kadra zapewnia, że ​​usługi będą wykonywane w sposób efektywny i profesjonalny, przy spełnieniu wszelkich warunków i zachowaniu standardów obsługi lotniczej w Warszawie.

To dziedzina, w której mamy zarówno doświadczenie, jak i kompetencje. Oferujemy usługi z zakresu obsługi lotniczej, które obejmują wykonywanie modyfikacji, napraw i napraw statków powietrznych i ich podzespołów z zachowaniem certyfikatu PART-145. Usługi te są świadczone klientom. Jesteśmy w stanie specjalizować się w oferowaniu szerokiej gamy usług połączonych kompleksowo ze względu na wiedzę i doświadczenie, które zdobyliśmy pracując przy remontach i naprawach statków powietrznych.

składanie modeli samolotów i śmigłowców z odpowiednich pakietów KIT.
Świadczymy rygorystyczne i wymagające usługi serwisowe, montażowe i naprawcze statków powietrznych będących własnością osób prywatnych i instytucji zlokalizowanych w Polsce i za granicą. Oprócz tego oferujemy doradztwo i pomoc w kwestiach technicznych.

JAK O TOBIE?
Obecność naszej firmy na polskim rynku sięga roku 2020, kiedy to rozpoczęliśmy tam aktywnie działalność biznesową. Nie tylko w Polsce, ale i na arenie światowej duże zainteresowanie naszymi produktami w istotny sposób wpłynęło na tempo, w jakim nasza firma rozwija swoją działalność.

Co robimy:

Konserwacja i naprawa zabytkowych samolotów, która jest gruntowna i pracochłonna, a także konserwacja i naprawa układów napędowych do samochodów klasycznych
Reparacje wyrządzone samolotom Fieseler FI 156 Storch
Ta lokalizacja odpowiada za produkcję części do silników i samolotów.
Części samolotów, które są na sprzedaż i można je kupić
Badania nieniszczące NDT PART-145 to firma świadcząca usługi i specjalizująca się w produkcji części do silników oraz komponentów lotniczych.

CARGO, KURIERZY, LOTY, LOTNISKO, MCDONNELL, MD-11, PACZKI LOTNICZE, PILOCI, PILOTOWANIE, PRACA NA LOTNISKACH, SAMOLOT, SAMOLOTY i UPS to tylko niektóre z terminów związanych z lotniskiem.

20 thoughts on “Samolot nagle ląduje na polu…. co się stało ?, próba STARTU i co na to WIATRAKOWIEC ?

  1. Wydaje mi się że musi być widoczny ten wąż. Po zalepieniu go taśmą ciężko by było stwierdzić w jakim jest stanie podczas kontroli… a propo kontroli…. Po za tym mam w swoim motocyklu silnik rotaxa… bestia nie do zajechania:)

  2. Jak samolot znajduje się na lasem to leci się po prostu wyżej. Nad lasem zawsze zwiekszam wysokość i lecąc stale patrzę sie gdzie ewentualnie moglbym ladować na wypadek awarii.

  3. nie lepiej bylo na 5 minut zablokowac droge zeby na niej wystartowac? czy tyle drzew przy samym poboczu, ze strach? 🙂
    zamiast wydechu, mozna i tego weza opytlac termoizolacja, nawet samodzielnie zrobiona z waty szklanej/welny mineralnej owinietej drutem i tez nie przepali 🙂

  4. Fajna przygoda , na takim samolocie robiłem licencję na ulm . A co do rozwiązań technicznych to prawie każdy ul jest mniej więcej prototypem , chodzi mi o zabudowę silnika , awoniki i paru innych rzeczy . Od jakiegoś czasu oglądam twoje filmy i to mnie wciagnelo . Pozdrawiam

  5. Trzeba było wyjechać na drogę ciągnikiem lub samochodami zablokować części drogi o ile jest prosta i był do niej dojazd jak daje radę wzbić się już na 250 metrach bo widać że zbytnio szeroki to on nie jest .

  6. Myślę że fantazja cie poniosła z robieniem filmu o wiatrakowcach.jest ich sporo i nagrali je ludzie co się znają na tym rozumiesz morał…. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego… A ty chwytasz się czego się da…. Proponuję robic

  7. Nienawidzę tego syfu WIATRAKOWIEC te małe helikoptery i paralotnia powstała z ręki szatana po to żeby wkurwiać setki ludzi jednocześnie oraz płoszyć zwierzęta dla satysfakcji jednego debila z kasą oby się te gówna psuły non stop i spędzały więcej czasu w warsztacie niż w powietrzu

Dodaj komentarz

Zadzwoń!