Loading…

Serwis Samolotów Warszawa

Naprawa Samolotów - Elektryk i Mechanik
Kontakt

Jak naładować i zalać e-papierosa jednorazówkę

Film przedstawia wyłącznie treści o charakterze edukacyjnym.

Nie zachęcam do powtarzania czynności zawartych w filmie!

Nie odpowiadam za wszelkie niebezpieczeństwa i wypadki – robisz to na własną odpowiedzialność

Pobrane z Youtube Entuzjaści lotnictwa budzą wiele emocji, myśląc o MD-11. Te samoloty nie są już używane do transportu pasażerów i są coraz rzadszą obserwacją wśród przewoźników towarowych. Obsługa pasażerów tymi samolotami została już zakończona. Konstrukcja z końca lat 80. nie jest szczególnie wydajna i stawia duże wymagania pilotowi. Samolot jest łatwo rozpoznawalny dzięki charakterystycznemu silnikowi zamontowanemu na stateczniku poziomym i wielu osobom wydaje się, że wygląda uroczo. Jednak obecność tego silnika sprawia, że ​​samolot jest znacznie trudniejszy w obsłudze. Spotterzy, którzy śledzą starty tego samolotu z pasa 29, są świadomi, że eksplozja tego silnika może przewrócić rowery zaparkowane w osi pasa przy ul. Wiraowej.

Z drugiej strony MD-11 budzi uczucia, które nie są wyłącznie przychylne i nie ograniczają się wyłącznie do entuzjastów lotnictwa. Ponieważ jest to najgłośniejszy regularny gość lotniska, wielu mieszkańców okolic lotniska WAW zna dźwięk tego konkretnego odrzutowca, nawet jeśli nie są szczególnie zainteresowani lotnictwem.

Według nieoficjalnych informacji MD-11 w barwach UPS, lecący do Warszawy, ma zostać w najbliższym czasie wycofany z eksploatacji. Z drugiej strony, oficjalna data nie jest jeszcze ustalona. Mamy przyjemność podzielić się z Wami zdjęciami i filmami zza kulis eksploatacji samolotu MD-11 na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Do pobrania z serwisu YouTube Konserwacja samolotów, w tym przeglądy, naprawy i przeglądy samolotów Konserwacja i naprawa samolotów to jedne z naszych najważniejszych usług. Świadczymy usługi konserwacji i rozwiązywania problemów dla szerokiej gamy typów urządzeń. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu lotniczego w Warszawie. SAMOLOT CESSNY

Modele Cessny obejmowały: 150, 152, F152, 172 i F172
Silniki: Lycoming O-235, O-290, O-360, O-360, O-320, Continental O-200, O-300,
Śmigło: Mc Cauley; sensenich; Hartzel

SAMOLOT PIPER ARROW PA-28

PIPER ARROW PA-28R,RT-201; – 201T PIPER CHEROKEE PA-28-140; -150; -160;-180:-235 PA-28R -180/200 PIPER CHEROKEE PA-28 -140; -150; -160;-180:-235 PIPER STRZAŁKA PA-28R -180/200
Lycoming O-320, O-360 i IO-360 oraz Continental TSIO-360 to jednostki napędowe samolotu.
Śmigło: Mc Cauley, Sensenich, Hartzell SAMOLOT M-20 MEWA

MEWA-20 to oznaczenie samolotu. Silniki pojazdów to Franklin PZL-F6-350 i Continental L/TSIO-360. Śmigła: Hartzell, Mc Cauley

SAMOLOT PIPER SENECA PA-34

Piper Seneca PA-34-200: -200T
Silnikami były Lycoming IO-360 i LIO-360, a także Continental L/TSIO-360.
Śmigła: Hartzell, Mc Cauley

SAMOLOT Pa-38 112 Tomahawk

Obiekt na niebie: PA-38 112 Tomahawk
Lycoming O-235 jako elektrownie
Śmigła: Sensenich

Zespół Techniczny Serwisu Aircraft.pl jest zawsze w pełni przygotowany i łatwo dostępny do przeprowadzania planowych i nieplanowanych przeglądów, a także napraw, przeglądów i obsługi technicznej statków powietrznych, takich jak samoloty pasażerskie i śmigłowce.

Wykwalifikowana do wykonywania swojej pracy kadra zapewnia, że ​​usługi będą wykonywane w sposób efektywny i profesjonalny, przy spełnieniu wszelkich warunków i zachowaniu standardów obsługi lotniczej w Warszawie.

To dziedzina, w której mamy zarówno doświadczenie, jak i kompetencje. Oferujemy usługi z zakresu obsługi lotniczej, które obejmują wykonywanie modyfikacji, napraw i napraw statków powietrznych i ich podzespołów z zachowaniem certyfikatu PART-145. Usługi te są świadczone klientom. Jesteśmy w stanie specjalizować się w oferowaniu szerokiej gamy usług połączonych kompleksowo ze względu na wiedzę i doświadczenie, które zdobyliśmy pracując przy remontach i naprawach statków powietrznych.

składanie modeli samolotów i śmigłowców z odpowiednich pakietów KIT.
Świadczymy rygorystyczne i wymagające usługi serwisowe, montażowe i naprawcze statków powietrznych będących własnością osób prywatnych i instytucji zlokalizowanych w Polsce i za granicą. Oprócz tego oferujemy doradztwo i pomoc w kwestiach technicznych.

JAK O TOBIE?
Obecność naszej firmy na polskim rynku sięga roku 2020, kiedy to rozpoczęliśmy tam aktywnie działalność biznesową. Nie tylko w Polsce, ale i na arenie światowej duże zainteresowanie naszymi produktami w istotny sposób wpłynęło na tempo, w jakim nasza firma rozwija swoją działalność.

Co robimy:

Konserwacja i naprawa zabytkowych samolotów, która jest gruntowna i pracochłonna, a także konserwacja i naprawa układów napędowych do samochodów klasycznych
Reparacje wyrządzone samolotom Fieseler FI 156 Storch
Ta lokalizacja odpowiada za produkcję części do silników i samolotów.
Części samolotów, które są na sprzedaż i można je kupić
Badania nieniszczące NDT PART-145 to firma świadcząca usługi i specjalizująca się w produkcji części do silników oraz komponentów lotniczych.

CARGO, KURIERZY, LOTY, LOTNISKO, MCDONNELL, MD-11, PACZKI LOTNICZE, PILOCI, PILOTOWANIE, PRACA NA LOTNISKACH, SAMOLOT, SAMOLOTY i UPS to tylko niektóre z terminów związanych z lotniskiem.

34 thoughts on “Jak naładować i zalać e-papierosa jednorazówkę

 1. Klucz jest w napięciu, nie radzę podpinać do gniazdka(230v) akumulatorka który ma 3.7v, nie dosc ze zagrozenie wypierdoleniem sie zwieksza to i tak chujowo sie naladuje o ile wgl, najepiej wziac kabelek i podlaczyc do kompa USB, tam wychodzi 5,5v z tego co mi wiadomo więc ładować sie bedzie dluzej ale bez zagrozenia i mysle ze efektowniejj.

 2. jak bardzo trzeba być biednym i głupim żeby ryzykować swoje życie i zdrowie robiąc taką popierdoloną głupotę na rzecz wydania 100 złotych polskich na zwykłego poda którego można ładować i zalewać jak człowiek????

 3. Kurwa mac co ty odpierdalasz, Stary Pokazujesz jak ładujesz jednorazówke oglądają cie dzieci a ty pokazujesz jak naładować w najgorszy mozliwy sposób chłopie. Baterie jak sam zdązyłes zauwazyć nie mają wskazniku naładowania i wiesz co moze sie stac po przeładowaniu, Wybuchnie odpowiesz za to jak komus wybuchnie w reku i moze spowodowac uszczerbek na zdrowiu, I chciałbym powiedziec ze wiem o tym ze jednorazowki mogą kupić osoby pełnoletnie ale jednak kupują jest w 70% przypaku osoby poniżej tego wieku.

 4. Film powinien nosić nazwę " Jak zrobić petardę z jednorazwki"
  Gościu czy Ty wiesz że w tym e papierosie siedzi jedno z niebezpiecznych ogniw typu Lion? Pokazujesz wszystkim jak ładować takie ogniwo napięciem 5V i nie wiadomo jakim prądem?
  Miałeś chyba sporo szczęścia że podczas tego ładowania nieprawidłowym napięciem i prądem ogniwo nie eksplodowało, wprowadzasz ludzi w błąd Ogniwa litowo jonowe wymagają ładowania CC CV takie ogniwo na filmiku nie ma nawet BMS ( zabezpieczenia)
  Jeśli ktoś chce zaoszczędzić 30zl na jednorazówce i spalić mieszaknie to polecam ten poradnik 😉

 5. Zawsze znajdzie się osoba która nie rozumie prostych słów. JEDNO-razówka oznacza że używamy jej dopóki się nie skończy. Jak się skończy to wyrzucamy to do kosza. Po pierwsze ładowanie jest niebezpieczne ponieważ bateria może się zapalić. Ponad to na wacie zbiera się nagar oraz substancje które potrafią być bardziej szkodliwe od zwykłych papierosów. Po drugie kupienie prostego poda jest zwyczajniej tańsze od kupowania co chwilę jednorazówek. Po co kupujecie jednorazówkę skoro chcecie mieć coś co możecie używać wielokrotnie? 😂🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

Dodaj komentarz

Zadzwoń!